Bu internet sitesi markalardan bağımsız özel servis hizmeti sunmaktadır. Yetkili servis değildir.
Markadan Bağımsız Özel Servis1 Ağustos 2026Bağlar/Diyarbakır
Özel Teknik Servis Hizmeti

Bağlar General Servisi

0 850 307 34 38

Bağlar General Servisi İletişim Bilgileri

📱 Bağlar General Servisi Telefonu0 850 307 34 38
🛠️ Servis TipiÖzel Servis | Yetkili servis değildir. Garantisi bitmiş cihazlara hizmet vermektedir.
🌍 Bağlar General Servisi AdresiBağlar/Diyarbakır
⌛ Ortalama Servis Süresi60 dakika
⏰ Çalışma Saatleri09:00–20:00
Servis Yorumu★★★★★5.0 (✅ 116 Değerlendirme)
📅 Güncellenme Tarihi01.08.2026
Bağlar General Servisi olarak Bağlar/Diyarbakır bölgesinde Bağlar General cihazları için markadan bağımsız özel teknik servis hizmeti sunulmaktadır. Bağlar genelinde Bağlar Beyaz Eşya Servisi sayfasından tüm teknik servis hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bağlar Arçelik Servisi hizmetimiz de sunulmaktadır. Firmamız herhangi bir üreticinin yetkili servisi değildir; garantisi sona ermiş veya kullanıcı talebiyle özel servis hizmeti istenen General marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve televizyon için yerinde arıza tespiti, periyodik bakım, montaj, demontaj ve onarım işlemleri gerçekleştirilmektedir. Servis sürecimiz telefon ile iletişime geçmenizle başlar; 0 850 307 34 38 numaralı hattımızdan randevu oluşturduğunuzda adresinize yönlendirilen teknisyenimiz cihazınızdaki arızayı yerinde analiz eder, gerekli müdahaleyi ve varsa yedek parça ihtiyacını sizin onayınızla netleştirir. Onay alınmadan kapsam dışı işlem yapılmaz; fiyatlandırma şeffaf biçimde paylaşılır ve işlem sonrası yapılan işçilik firmamız tarafından garanti altına alınır. Bağlar/Diyarbakır bölgesinde ulaşım planlaması yapılarak aynı gün servis imkânı sunulmaya çalışılır; acil arıza bildirimlerinde öncelikli randevu oluşturulur. Beyaz eşya arızalarında su kaçağı, çalışmama, aşırı ses, koku, soğutma veya ısıtma performans düşüklüğü, ekran veya panel kaynaklı görüntü sorunları, su almama, sıkmama, program yarıda kalma gibi şikâyetler sık karşılaşılan problemler arasındadır. Kombi servislerinde ateşleme hatası, petek ısınmama, basınç düşmesi, sıcak su gelmemesi; klima servislerinde soğutmama, gaz kaçağı şüphesi, koku, su damlatma ve uzaktan kumanda arızaları; buzdolabı servislerinde kompresör, termostat, fan ve gaz dolumu gerektiren durumlar deneyimli ekibimiz tarafından kontrol edilir. Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Samsung, LG, Profilo, Altus, Ariston, Vaillant, Demirdöküm, Daikin, Mitsubishi ve onlarca farklı markada model bazlı müdahale yapılmaktadır. General cihazlarında model uyumlu yedek parça temini mümkün olduğunca aynı gün sağlanır; cihazınızın seri numarası ve arıza kodu teknisyen tarafından kayıt altına alınır. Periyodik bakım hizmetleri cihaz ömrünü uzatır; kombi ve klima bakımlarında filtre temizliği, basınç kontrolü, gaz seviyesi ölçümü, petek temizliği ve genel güvenlik testleri uygulanır. Çamaşır ve bulaşık makinelerinde pompa, motor, rezistans, kapak kilidi, su giriş valfi ve elektronik kart arızaları; televizyonlarda panel, güç kartı, LED aydınlatma ve görüntü kartı kaynaklı sorunlar yerinde veya servis merkezine alınarak çözüme kavuşturulabilir. Bağlar General Servisi hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz haftanın her günü 09:00 ile 20:00 saatleri arasında arayabilir; mesai dışı acil taleplerde çağrı merkezimiz kayıt alarak ilk uygun randevu saatini bildirir. Bağlar ve Diyarbakır genelinde hizmet veren mobil servis ağımız sayesinde cihazınızı taşımadan kapınızda çözüm üretmeyi hedefliyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ekibimiz, temiz ve düzenli çalışma prensibiyle adresinizde gerekli kontrolleri tamamlar; işlem bitiminde cihazın çalışır durumda teslim edilmesini sağlar. Ev, iş yeri, apartman, site, ofis ve ticari alanlarda verilen servis hizmetinde hijyen kurallarına uyulur; cihaz çevresi koruma altına alınarak müdahale gerçekleştirilir. Elektrik tesisatı, su bağlantısı, gaz hattı ve drenaj kontrolleri arıza kaynağını doğru tespit etmek için servis sürecinin ayrılmaz parçasıdır; gerekli durumlarda kullanıcıya bakım önerileri ve cihaz kullanım tavsiyeleri sözlü olarak aktarılır. Yedek parça değişimlerinde cihazınıza uygun parça kullanımı esastır; parça değişimi sonrası test çalıştırması yapılarak arızanın giderildiği teyit edilir ve cihazınız güvenli şekilde kullanıma bırakılır. Servis talebi oluşturmak, fiyat bilgisi almak veya randevu planlamak için 0 850 307 34 38 numaralı Bağlar General Servisi hattını aramanız yeterlidir; Bağlar/Diyarbakır bölgesinde hızlı, güvenilir ve garantili özel servis desteği için profesyonel ekibimiz hizmetinizdedir. İlgili servis sayfaları: Bağlar Klima Servisi, Bağlar Kombi Servisi, Bağlar Televizyon Servisi.

Bağlar General Servisi — Sık Sorulan Sorular

Bağlar General Servisi telefon numarası nedir?

Bağlar General Servisi telefon numarası 0 850 307 34 38 olup haftanın her günü 09:00–20:00 saatleri arasında arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

Bağlar General Servisi yetkili servis mi?

Bağlar General Servisi yetkili servis değildir; markadan bağımsız özel servis olarak garantisi bitmiş cihazlara yerinde teknik destek verir.

Bağlar General Servisi ne kadar sürede adresime gelir?

Bağlar General Servisi ortalama 60 dakika içinde adresinize ulaşmayı hedefler; Bağlar/Diyarbakır bölgesinde aynı gün yerinde servis planlaması yapılır.

Bağlar General Servisi hangi arızalara bakıyor?

Bağlar General Servisi Bağlar/Diyarbakır bölgesinde General buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve televizyon arızalarına uzman teknisyen kadrosu ile müdahale eder; yedek parça ve garantili işçilik sunulur.

Bağlar General Servisi çalışma saatleri nedir?

Bağlar General Servisi 09:00–20:00 saatleri arasında hizmet verir; mesai dışı acil talepler kayıt altına alınarak ilk uygun saatte randevu verilir.

Bağlar General Servisi hangi cihazlara bakıyor?

Bağlar General Servisi General marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve televizyon cihazlarına yerinde müdahale eder.

Bağlar General Servisi yedek parça temin ediyor mu?

Bağlar General Servisi modelinize uygun yedek parça temini mümkün olduğunca aynı gün sağlanır; parça değişimi öncesi onayınız alınır.

Bağlar General Servisi garanti kapsamındaki cihazlara bakıyor mu?

Bağlar General Servisi garantisi devam eden cihazlarda üretici yetkili servis yönlendirmesi önerir; garantisi bitmiş General cihazlara özel servis hizmeti verir.

Bağlar General Servisi için aynı gün yerinde servis randevusu almak üzere hemen arayın.

0 850 307 34 38 — Hemen Ara

Bağlar General Servisi kapsamında Bağlar bölgesinde General cihazlarınız için özel servis.

Bağlar General Servisi kapsamında Bağlar bölgesinde General marka cihazlarınız için özel servis hizmeti sunuyoruz. Buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, kombi, klima ve televizyon gibi General ürünlerinde arıza tespiti, bakım ve onarım işlemleri yerinde gerçekleştirilir. General cihazınızda çalışmama, ses, koku, su kaçağı, soğutma veya ısıtma zayıflığı, ekran hatası, program yarıda kalma ve benzeri arızalarda Bağlar General Servisi ekibimiz modelinize uygun müdahale planı oluşturur. Onayınız olmadan parça değişimi veya ek ücret uygulanmaz; servis öncesi bilgilendirme yapılır. Bağlar genelinde aynı gün servis imkânı sunulmaya çalışılır; modelinize uygun yedek parça temini mümkün olduğunca hızlı sağlanır ve yapılan işçilik garanti altına alınır. General cihazınızın seri numarası, arıza kodu ve yapılan işlem servis kayıtlarına işlenir. Bağlar General Servisi markadan bağımsız özel servis hizmeti verir; yetkili servis değildir ve garantisi devam eden cihazlarda üretici servis yönlendirmesi önerilir. Garanti kapsamı dışındaki General cihazlarda yerinde hızlı çözüm için 0 850 307 34 38 numaralı hattımızdan randevu oluşturabilirsiniz. Bağlar bölgesindeki konut, site, apartman ve iş yerlerine yönlendirilen teknisyenlerimiz hijyen kurallarına uygun çalışır; cihaz test edilerek arızanın giderildiği kontrol edilir ve kullanıma hazır şekilde teslim edilir. Servis sonrası performans kontrolü yapılır; Bağlar General Servisi hattından fiyat bilgisi alabilir ve haftanın her günü 09:00–20:00 saatleri arasında randevu oluşturabilirsiniz. General cihazlarında elektronik kart, motor, kompresör, pompa, rezistans, sensör ve mekanik parça arızalarına model bazlı müdahale edilir; servis formuna arıza kodu ve yapılan işlem detaylı şekilde yazılır. Bağlar bölgesinde acil arıza kayıtları önceliklendirilir; Bağlar General Servisi kapsamında hızlı ulaşım, şeffaf fiyatlandırma ve garantili işçilik ile güvenilir özel servis desteği sunulmaya devam edilir.

Bağlar General Servisi — Servis Aşamaları

Arıza bildiriminden teslime kadar süreç
01Arama ve Kayıt

Bağlar General Servisi hattını (0 850 307 34 38) arayarak arıza ve adres bilgilerinizi paylaşın; çağrı merkezimiz kaydınızı açar.

02Randevu Planlama

Bağlar bölgesinde adresinize uygun gün ve saat için randevu oluşturulur; acil arıza bildirimleri önceliklendirilir.

03Yerinde Arıza Tespiti

Teknisyenimiz adresinize gelerek cihazı yerinde inceler, arıza kaynağını belirler ve müdahale planını sizinle paylaşır.

04Onay ve Fiyat Bilgisi

Onayınız olmadan işlem yapılmaz; yedek parça ve işçilik ücreti şeffaf biçimde bildirilir, ek ücret uygulanmaz.

05Onarım ve Test

Onay verdiğiniz kapsamda onarım tamamlanır; cihaz çalıştırılarak arızanın giderildiği kontrol edilir.

06Teslim ve Garanti

Cihazınız kullanıma hazır şekilde teslim edilir; yapılan işçilik Bağlar General Servisi kapsamında garanti altına alınır.

Bağlar General Servisi — Müşteri Yorumları

Bağlar, Diyarbakır — müşteri geri bildirimleri
Burak C.Bağlar
★★★★★

Bağlar bölgesinde çamaşır makinesi arızasında aynı gün destek aldım. Teknisyen bilgiliydi, işlem sonrası test yapıldı.

Fatma S.Bağlar
★★★★★

Bağlar bölgesinde kombi bakımı yaptırdım. Saatinde geldiler, cihaz test edilerek teslim edildi; memnun kaldım.

Elif N.Bağlar
★★★★★

Bağlar General Servisi üzerinden iletişime geçtim; Bağlar adresinde hızlı randevu, uygun fiyat ve garantili işçilik sunuldu.

Hasan Y.Bağlar
★★★★★

Bağlar General Servisi ekibi Bağlar adresime kısa sürede ulaştı. Şeffaf fiyat, garantili işçilik ve profesyonel hizmet.

Zeynep A.Bağlar
★★★★★

Buzdolabı soğutmuyordu; Bağlar bölgesinde aynı gün servis aldım. Arıza giderildi, cihaz sorunsuz çalışıyor.

Mehmet K.Bağlar
★★★★★

Bağlar bölgesinde General cihazı arızası için aradım; aynı gün teknisyen geldi, fiyat önceden söylendi, işçilik garantili yapıldı.

Emre D.Bağlar
★★★★★

Bağlar için General cihazı servisi ararken ulaştım. Telefonda net bilgi, yerinde hızlı çözüm; tavsiye ederim.

Ayşe T.Bağlar
★★★★★

Bağlar General Servisi hattından randevu aldım. Bağlar bölgesinde hızlı ulaşım, temiz çalışma ve sorunsuz onarım için teşekkür ederim.

Burak C.Bağlar
★★★★★

Bağlar bölgesinde çamaşır makinesi arızasında aynı gün destek aldım. Teknisyen bilgiliydi, işlem sonrası test yapıldı.

Fatma S.Bağlar
★★★★★

Bağlar bölgesinde kombi bakımı yaptırdım. Saatinde geldiler, cihaz test edilerek teslim edildi; memnun kaldım.

Elif N.Bağlar
★★★★★

Bağlar General Servisi üzerinden iletişime geçtim; Bağlar adresinde hızlı randevu, uygun fiyat ve garantili işçilik sunuldu.

Hasan Y.Bağlar
★★★★★

Bağlar General Servisi ekibi Bağlar adresime kısa sürede ulaştı. Şeffaf fiyat, garantili işçilik ve profesyonel hizmet.

Zeynep A.Bağlar
★★★★★

Buzdolabı soğutmuyordu; Bağlar bölgesinde aynı gün servis aldım. Arıza giderildi, cihaz sorunsuz çalışıyor.

Mehmet K.Bağlar
★★★★★

Bağlar bölgesinde General cihazı arızası için aradım; aynı gün teknisyen geldi, fiyat önceden söylendi, işçilik garantili yapıldı.

Emre D.Bağlar
★★★★★

Bağlar için General cihazı servisi ararken ulaştım. Telefonda net bilgi, yerinde hızlı çözüm; tavsiye ederim.

Ayşe T.Bağlar
★★★★★

Bağlar General Servisi hattından randevu aldım. Bağlar bölgesinde hızlı ulaşım, temiz çalışma ve sorunsuz onarım için teşekkür ederim.

Bağlar Teknik Servis Hizmetleri

Yerinde arıza, bakım ve onarım

Bağlar Diğer Servisler

Markadan bağımsız özel servis — yetkili servis değildir

Bağlar General Servisi — Hizmet Verilen Mahalleler

Bağlar mahallelerinde General cihaz servisi

Bağlar ilçesinde listelenen mahallelerde General marka cihazlara markadan bağımsız özel servis hizmeti verilmektedir. Randevu ve fiyat bilgisi için 0 850 307 34 38 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

5 Nisan Mah. Alankoz Mah. Alipınar Mah. Ağaçgeçit Mah. Batıkarakoç Mah. Batıçanakçı Mah. Bağcılar Mah. Buyuransu Mah. Buçuktepe Mah. Develi Mah. Ekince Mah. Fatih Mah. Gömmetaş Mah. Kabahıdır Mah. Kamışpınar Mah. Karacadağ Mah. Karahanköy Mah. Karamus Mah. Kaynartepe Mah. Kolludere Mah. Körhat Mah. Körtepe Mah. Kırkkoyun Mah. Kırkıncık Mah. Mevlana Halit Mah. Muradiye Mah. Ortaören Mah. Oğlaklı Mah. Pınaroğlu Mah. Sakallı Mah. Sarıdallı Mah. Selahattin Eyyubi Mah. Tavşantepe Mah. Tellikaya Mah. Tokluca Mah. Topraktaş Mah. Topyolu Mah. Uzunbahçe Mah. Yeniköy Mah. Yeşildallı Mah. Yiğityolu Mah. Yukarıakdibek Mah. Yukarı Mollaali Mah. Yunus Emre Mah. Çiftlik Mah. Çiçekliyurt Mah. Övündüler Mah. Özdemir Mah. Şeyh Şamil Mah.

Bağlar — 49 mahallede yerinde özel servis

Servis talebi ve randevu için hemen arayın

0 850 307 34 38
Özel Servis hattı0 850 307 34 38Hemen Ara